İstanbul Yangın Merdiveni Firmaları

İstanbul yangın merdiveni firmalarıYangın merdiveni firmaları içerisinde projenize en uygununu seçmek, yönetmeliğe uygun ve kaliteli bir hizmet almak için olmazsa olmazdır. Dolayısı ile yıllar içerisinde kalitesini ve kendisini ispatlamış yangın merdiveni kuruluşları ile çalışmak sizlerin yararına olacaktır. Yapmanız gereken ilk şey firmanın geçmişte üretmiş olduğu projelere bakmak olmalıdır. Gerek görseller ile gerekse yerinde yapacağınız gözlemle alacağınız hizmete dair fikir sahibi olabilirsiniz. İstanbul yangın merdiveni firmaları arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken noktalara genel hatları ile değinmeye çalıştık. 2018 yılı itibariyle sektörde çeşitli ölçeklerde bir çok firma bulunmaktadır. Her geçen gün bunlara yenileri eklenmektedir. Doğru bir tercih yapmak işte tam da bu nokta da daha de önem kazanmaktadır.

İstanbul yangın merdiveni firmaları içerisinde kuruluşumuz hep bir adım önde olmuştur. Bugüne dek ardımızda sayısız memnun müşteri ve onlarda kaliteli uygulama bıraktık. Gerek yangın merdiveni, gerekse yangın kapısı ve diğer yangın güvenlik unsurları anlamında çözümler ürettik. Bizimle çalışan herkese bir takım ayrıcalıklar sunduk. Ücretsiz keşif ve projelendirme gibi yangın merdiveni uygulamalarında müşterilerimizden hiç bir ek ücret talep etmedik. İşin en başından en sonuna kadar mümkün olan en yüksek titizlikle hareket ederek, bütün adımlarımızı bu doğrultuda attık. Bütün bu kalite politikalarımız müşterilerimiz tarafından oldukça olumlu karşılandı ve bugünlerimize ulaşmamızda en önemli rolü oynadı.

yangın merdiveni imalat aşamaları
Diğer yangın merdiveni firmalarından farklı olarak, her bir bireyi alanında yıllarca uzmanlaşmış takım arkadaşlarımızla büyük bir ekibe sahibiz. Tecrübenin ve uzmanlığın bir sınırı olmadığından bu arkadaşlarımıza belirli aralıklar ile çeşitli eğitimler vererek kaliteyi her zaman daha yükseğe taşımaya gayret ediyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz bilgisayar ortamında üç boyutlu çizimler yaparak onayınıza sunuyoruz. Onayladığınız çizimlerin bire bir aynısını yönetmeliğe harfiyen uygun şekilde uygulayarak sorunsuz, kullanıma hazır biçimde teslim ediyoruz. Yerinde ücretsiz yangın merdiveni keşfi ile sizlere gereken bütün teknik bilgileri sunuyor, sorularınızı cevaplandırıyoruz. Bütün bu konularla ilgili geniş bilgi için diğer sayfalarımıza göz atabilir yada çağrı merkezimizi yedi gün yirmi dört saat arayarak uzman müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Yangın Merdiveni Fiyatları

İstanbul yangın merdiveni fiyatları, bir çok etkenden etkilenerek değişkenlik göstermektedir. Firmalar arasında da bu rakamları değiştiren unsurlar bulunmaktadır. Hizmet alırken bu konuda sahip olmanız gereken bilgileri burada aktarmaya ve kıyaslama yapmanızın önündeki engelleri kaldırmaya çalışacağız. Öncelikle konuyu maddeler halinde sıralayalım ve sonrasında açılımlarını aktaralım.

 • Merdivenin türü
 • Lokasyon
 • Metre yada kat bazlı fiyatlandırma

Yangın merdiveni fiyatları, inşa edilmesi planlanan merdivenin türüne göre değişkenlik gösterir. Aşağıda sıralamış olduğumuz çeşitlerden bir tanesi yapılan teknik incelemeler neticesinde netlik kazanır ve sonrasında birim ücreti ile çarpılarak fiyat teklifi sunulur. Konum, bir çok firmada bir kriter olarak yer almaktadır ne yazık ki. Ancak Karaboğa Mühendislik nerede olursanız olun size sabit bir ücret tarifesi uygular. Birde birim fiyat tarifeleri vardır. Kimi kuruluşlar metre kimileri ise kat olarak değerlendirme yapar. Biz sizlere daha hakkaniyetli çözümler sunabilmek için metre usulünü tercih etmekteyiz.

yangın merdiveni

Yangın Merdiveni İmalatı

Sizler için her zaman en kaliteli malzemeleri kullanarak imalat yapmak isteriz. Bu kapsamda öncelikle yaptığımız keşifte teknik incelemeler neticesinde kullanılacak malzemeleri belirleriz. Kat yüksekliğine göre sağlamlığın en üst düzeye ulaşmasının önünü açanda budur. Çelik profillerin et kalınlıklarını keşif esnasında bazı hesaplama yöntemlerini kullanarak belirliyoruz. Uzun yıllar boyunca ayakta kalan, sağlamlığından hiç bir şey kaybetmeyen ve ihtiyaç halinde görevini eksiksiz biçimde yerine getiren yangın merdivenleri böylelikle ortaya çıkmış oluyor. Yangın esnasında kaçış alanı olmadığında yada yanlış imal edildiğinde insanların can güvenliğini tehlikeye atabilmektedir. Yapılan incelemeler de bunu göstermektedir. Her konuda aynı hassasiyeti göstererek bu gibi durumların önüne geçmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Her zaman en kaliteli, kusursuza yakın, yönetmeliğe uygun yangın merdiveni uygulamalarına sahip olmanız için biz hep yanınızdayız.

Yangın Merdiveni Yönetmeliği Nedir?

Halk arasında yangın merdiveni yönetmeliği olarak ta bilinen ve tam adı “binaların yangından korunmasına ilişkin yönetmelik” olan kurallar, yıllar içerisinde edinilen bilgilerin ve bilimsel verilerin ışığında uzmanlar tarafından hazırlanmış, yasal olarak yürürlüğe sokulmuş, yapılarda yangın güvenlik önlemlerini belirli kurallara göre şekillendiren metnin ismidir. Alınan bütün tedbirler burada belirtilmiş şekilde düzenlenmelidir. Hangi yapı türlerinde ne tür tedbirlerin alınması gerektiği açıkça bildirilmiş olan metne uyulma zorunluluğu bulunmaktadır.

Yapılacak olan uygulamalarda bağlayıcı olduğu için konu hakkında bilgi sahibi kişilerce yapılma mecburiyeti de doğmaktadır. Sizlere profesyonel destek sunabilecek kurumsal firmalarla çalışmanız işte bu yüzden önemlidir. Hak ettiğiniz kalitede hizmet almak Karaboğa Mühendislik’le çalışmaktan geçer. Çağrı merkezimizi arayarak uzman müşteri temsilcilerimizle yukarıda değindiğimiz bütün konular hakkında geniş kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.

Kaç Çeşit Merdiven Türü Bulunmaktadır?
Yapıların kullanım alanları ve ihtiyaçlarına göre inşa edilebilen 3 çeşit merdiven bulunmaktadır. Dilerseniz bunları başlıklar halinde birlikte inceleyelim.

 • Dairesel: İsminden de anlaşılacağı üzere küre biçiminde inşa edilen bu ürün, dar kullanım alanlarında büyük avantaj sağlamaktadır. Tam merkezde büyük çapta çelik bir direk bulunur ve basamaklar etrafında konumlandırılır. Etrafını çeviren korkuluklar ile tamamlanır.
 • Z Tipi: Bu merdivende z harfine benzerliğinden dolayı böyle adlandırılır. Kurallara göre her 17 basamakta bir sahanlık bulundurulur. En çok tercih edilen türdür.
 • Makaralı: Bir makara yardımı ile hareket ettirilebilen, bazen menteşe kullanılarak katlanabilir şekilde imal edilen bu merdivenler, çok az yer kaplamaktadır.

Bütün bu yangın merdivenleri hakkında bilgi edinmek istediğinizde size bir telefon kadar yakınız.

Yorum (8)

 • Cemil Çiçek| 29 Mart 2018

  İstanbul Fatih’teki iş merkezimizde mevcut olan yangın merdiveninin bağlantı noktalarında paslanma ve kopmalar meydana geldi. Bu konuda yenileme ve onarım hizmetiniz var mı?

  Yanıtla
  • admin| 29 Mart 2018

   Cemil Bey,

   Evet böyle bir hizmetimiz bulunmakta. Konu ile ilgili bilgilendirme, elektronik posta adresinize gönderilmiştir.

   Yanıtla
 • Aslı Bozer| 1 Nisan 2018

  Z tipi yangın merdiveni yaptırmak istiyoruz. 3 kat yüksekliğinde olacak. Fiyatlandırmayla ilgili bilgi verebilir misiniz?

  Yanıtla
  • admin| 1 Nisan 2018

   Aslı Hanım,

   Fiyat bilgisi verebilmemiz için keşif yapmamız gerekmektedir. Yerinde yapacağımız teknik incelemeler sonrası bu mümkün olmaktadır. Detaylarla ilgili bilgiyi mail adresinize ilettik.

   Yanıtla
 • Nazım Demiray| 8 Nisan 2018

  Merhabalar 9 katlı otelimize yangın merdiveni yaptıracağız ancak dairesel yangın merdiveni için bu yüksekliğin uygun olmadığı söylendi bize. Alanımız da çok müsait değil nasıl bir merdiven yapılabilir?

  Yanıtla
  • admin|1 Nisan 2018
   Nazım Bey,

   Bina yüksekliğinin 9.5 metreyi aştığı durumlarda dairesel merdiven yapılamamaktadır. Yapıyı yerinde incelemeden size sağlıklı bilgi sunamayız. Keşif için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

   Yanıtla
 • Yusuf Çok| 20 Nisan 2018

  Yaptığınız yangın merdivenine onay verildi herhangi bir sorunla karşılaşmadık. İlgi ve alakanız için tekrardan teşekkür ederiz.

  Yanıtla
  • admin| 14 Nisan 2018

   Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Cengiz Bey.

   Yanıtla

İSTANBUL YANGIN MERDİVENİ FİRMALARI. Yangın merdiveni firmaları içerisinde projenize en uygununu seçmek yönetmeliğe uygun ve kaliteli bir hizmet almak için olmazsa olmazdır. Dolayısı ile yıllar içerisinde kalitesini ve kendisini ispatlam

Yangın Merdiveni

Yangın Merdiveni Hayat, yaşam ve ölüm arasında gidip gelen bir sarkaçtır. Durağan şekilde ilerleyen yaşantımızda ne zaman bir darbe alacağımızı öngöremeyiz. Bu bilinmez yolculukta, endişelerimizi bir kenara bırakarak düşünmeli, doğru kararlar alarak güvenliğimizi sağlamalıyız. Bir anda sizi içine çeken alevlerin ortasında kaldığınızda, gözleriniz kaçış yeri arar; ancak sağlam bir yangın merdiveni bulamazsanız, inancınızın test edildiğini hissedersiniz. Sadece ciddiyetle çizilen planlar hayat kurtarır. Binalar bizim için yalnızca dört dDEVAMI

Yangın Merdiveni Firmaları

Yangın Merdiveni Firmaları Farklı nedenlere bağlı olarak çıkan ve hızlı bir şekilde yayılan yangın anında binanın tahliye edilmesi için güvenilir çıkış yolu sağlayan yangın merdiveni, binalar için alınması zorunlu güvenlik tedbirlerinin başında geliyor. Binanın dış tarafına monte edilen ve yangına dayanıklılığı ile dikkat çeken bu imalatların usulüne uygun olarak yapılması önemlidir. Güvenilir Yangın Merdiveni Firmaları Son zamanlarda yangın ile beraber deprem ve sel gibi doğal afetlerin arttığı görülmektedir. Bu gibi durumlarda dışarıya çıkabilmDEVAMI

Yangın Merdiveni Sistemleri

Yangın Merdiveni SistemleriYangından korunmayla ilgili alınacak önlemler arasında yaşamsal önem taşıyan tedbirlerden biri de yangın merdivenidir. Binanın belirli bölümlerini veya tamamını saran yangınlarda yangın kapılardan kaçış imkanı tanıyan yangın merdivenleri bugüne kadar birçok kişinin hayatını kurtarmıştır.Yangin Merdiveni Fiyat IstanbulYangin Merdiveni FiyatYangin Merdiveni Imalati MontajiYangin Merdiveni IstanbulYangin Merdiveni OlculeriYangin Merdiveni SistemleriYangin Merdiveni YapimiYangin Merdiveni CizimiYeni yapılarda belirli yüksekliğe sahip binaların yangın merdiveni yapmasının zoDEVAMI

YANGIN MERDİVENİ

YANGIN MERDİVENİYANGIN MERDİVENİ Yangın merdivenleri, binada çıkan herhangi bir yangın işlemi sırasında binanın kolaylıkla boşaltılmasının sağlanması amacıyla yapılmış bina içerisindeki ek merdivenlere denilmektedir. Acil çıkış kapıları ile gösterilmektedir ve her binada bulundurulma zorunluluğu vardır. Böylece yangın ya da herhangi bir doğal afette korunma sağlamaktadır. Korunma ve tahliye işlemlerinin kısa sürede gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır. Bu nedenle yangın merdivenlerine çoğu yerde kaçış merdiveni olarak da isimlendirme yapılmıştır. Yangın merDEVAMI

İskenderun Yangın Merdiveni Fiyatları

İskenderun Yangın Merdiveni Fiyatları Yangın merdiveni, yangın esanasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir.  Yangın merdivenin sağlamlığı olası bir yangın durumunda insanların can güvenliği için, sağ salim binadan tahliye edilmeleri için çok önemlidir. Yangın merdiveni hakkında detaylı bilgi almak ve ürün resimlerini görmek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Yangın Merdiveni Satışı ve Yangın Merdiveni İmalatı Hakkında Türkiyenin En Kapsamlı Yangın Merdiveni Bilgi PlatformDEVAMI

Manavgat Yangın Merdiveni Fiyatları

Manavgat Yangın Merdiveni Fiyatları Yangın merdiveni, yangın esanasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir.  Yangın merdivenin sağlamlığı olası bir yangın durumunda insanların can güvenliği için, sağ salim binadan tahliye edilmeleri için çok önemlidir. Yangın merdiveni hakkında detaylı bilgi almak ve ürün resimlerini görmek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Yangın Merdiveni Satışı ve Yangın Merdiveni İmalatı Hakkında Türkiyenin En Kapsamlı Yangın Merdiveni Bilgi PlatformDEVAMI

Eskişehir Yangın Merdiveni Fiyatları

Eskişehir Yangın Merdiveni Fiyatları Yangın merdiveni, yangın esanasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir.  Yangın merdivenin sağlamlığı olası bir yangın durumunda insanların can güvenliği için, sağ salim binadan tahliye edilmeleri için çok önemlidir. Yangın merdiveni hakkında detaylı bilgi almak ve ürün resimlerini görmek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Yangın Merdiveni Satışı ve Yangın Merdiveni İmalatı Hakkında Türkiyenin En Kapsamlı Yangın Merdiveni Bilgi PlatformDEVAMI

Afyon Yangın Merdiveni Fiyatları

Afyon Yangın Merdiveni Fiyatları Yangın merdiveni, yangın esanasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir.  Yangın merdivenin sağlamlığı olası bir yangın durumunda insanların can güvenliği için, sağ salim binadan tahliye edilmeleri için çok önemlidir. Yangın merdiveni hakkında detaylı bilgi almak ve ürün resimlerini görmek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Yangın Merdiveni Satışı ve Yangın Merdiveni İmalatı Hakkında Türkiyenin En Kapsamlı Yangın Merdiveni Bilgi PlatformDEVAMI

Hatay Yangın Merdiveni Fiyatları

Hatay Yangın Merdiveni Fiyatları Yangın merdiveni, yangın esanasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir.  Yangın merdivenin sağlamlığı olası bir yangın durumunda insanların can güvenliği için, sağ salim binadan tahliye edilmeleri için çok önemlidir. Yangın merdiveni hakkında detaylı bilgi almak ve ürün resimlerini görmek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Yangın Merdiveni Satışı ve Yangın Merdiveni İmalatı Hakkında Türkiyenin En Kapsamlı Yangın Merdiveni Bilgi PlatformDEVAMI

Adana Yangın Merdiveni Fiyatları

Adana Yangın Merdiveni Fiyatları Yangın merdiveni, yangın esanasında insanların hızlı bir şekilde ve güvenle tahliye edilebilmesi için hayati öneme sahiptir.  Yangın merdivenin sağlamlığı olası bir yangın durumunda insanların can güvenliği için, sağ salim binadan tahliye edilmeleri için çok önemlidir. Yangın merdiveni hakkında detaylı bilgi almak ve ürün resimlerini görmek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. Yangın Merdiveni Satışı ve Yangın Merdiveni İmalatı Hakkında Türkiyenin En Kapsamlı Yangın Merdiveni Bilgi PlatformDEVAMI

MÜŞTERİ HİZMETLERİ